Abarjurla odanızda yeni bir soluk!

Ev aydınlatmada yatak odasından salona her köşede aksesuar amaçlı olarakta kullanılan abajur, evin genel görünümüne romantik bir hava katıyor. Ev aydınlatılmasında mümkün olduğunca doğal ışıklar kullanmak hem beden hem ruh sağlığımızı etkilediği için doğru ışıkları kullanmak önemli bir meseledir. Işıklandırma olarak kullandığımız ürünlerin vazgeçilmezi abajurdur. Abajurlar sadece aydınlatma amaçlı değil, aksesuar, hatta değerli bir sanat eseri […]

abajurrr1-300x214
Paylaş
 

Ev aydınlatmada yatak odasından salona her köşede aksesuar amaçlı olarakta kullanılan abajur, evin genel görünümüne romantik bir hava katıyor. Ev aydınlatılmasında mümkün olduğunca doğal ışıklar kullanmak hem beden hem ruh sağlığımızı etkilediği için doğru ışıkları kullanmak önemli bir meseledir.

Işıklandırma olarak kullandığımız ürünlerin vazgeçilmezi abajurdur. Abajurlar sadece aydınlatma amaçlı değil, aksesuar, hatta değerli bir sanat eseri değerinde dahi olabilirler. Ev dekorasyonunda kullanıldığı alanda estetik ve şık bir görüntü sağlayan abajurlar, yumuşak bir ışıkla alanı aydınlatır.

Eviniz klasik ya da modern konsepte olsun, abajurları evinizin her odasında çok rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Abajurlarınızın yanına çiçek, biblolar vb. aksesuarlar ekleyerek odanızda otantik, şık ve modern bir görünüş elde edebilirsiniz.

Salonlarınızın köşelerinde küçük-büyük boy, ayaklı veya masa üstü abajurları kullanarak ufak dokunuşlar ile tüm alanın havasını değiştirebilirsiniz.

Etiketler:
Abajur Dekorasyon ev
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak