Eskimeyen ev modası: Deri koltuklar!

Hepimizin beğenerek almak istediği ama alırken ‘terletme’den dolayı çekindiği, bazı modellerin ise bütçemize uymadığı deri koltukların modası hiç geçmeyecek gibi. Evinize sadece bir deri koltuk dahi koyduğunuzda evin havasının değişeceği gerçeği ise yadsınamaz. Bir yandan da deri koltuk hayranı olan ve vazgeçilmez tutkusu haline gelmiş kesimde mevcut. Oda içinde salona kattığı ihtişam ise göz dolduruyor. […]

69_1393439677_dorya2
Paylaş
 

Hepimizin beğenerek almak istediği ama alırken ‘terletme’den dolayı çekindiği, bazı modellerin ise bütçemize uymadığı deri koltukların modası hiç geçmeyecek gibi. Evinize sadece bir deri koltuk dahi koyduğunuzda evin havasının değişeceği gerçeği ise yadsınamaz. Bir yandan da deri koltuk hayranı olan ve vazgeçilmez tutkusu haline gelmiş kesimde mevcut. Oda içinde salona kattığı ihtişam ise göz dolduruyor. Peki siz evinizde bu ihtişamdan faydalanmak ister misiniz?

Deri koltukla yapacağınız dekorasyonlar için öncelikle dikkatli olmalısınız. Çünkü o bir Yıldız’dır. Ve yanında mutlaka aksesuar ile onu tamamlamak gerekir. Bu zaten yapılacak olan bir aşamadır, ama önemli olan yaparken hangi aksesuarları kullanmış olmanızdır. Derinin gösterişine gölge düşürmemeli ve göz yoracak bir salon olmaması için özenle tasarıma başlanmalıdır.

4022ecccc01a8f556950c41f257b6f32

Deri koltuğun yanında kullanılan ahşap bütünlüğü hem desen hemde renk bakımından aynı olmalıdır. Klasik dekor severlere daha fazla hitap eden bu tasarımlarda klasik bir müziğin ezgilerini duyar gibi olmalısınız.

Craftmaster-Furniture-Reviews-with-leather-materials

Ayrıca deri koltuk sadece klasik tarzda değil spor tarzda da şıklığını kaybetmiyor. İddialı rengi dahi beyaz bir atmosferle birleştiğinde sadeliğini, şıklığını ve rahatlığını vurguluyor.

foto_via_catalogshomedecor.com_41113

Ve geldik can alıcı noktaya! İşte vişne çürüğüne yakın rengi ile gönlümüzü fetheden eden bu model, evinizde, çalışma odanızda, yatak odanızda ve ofisinizin odasında kullanabileceğiniz bir parça. Rengi ve modeli ayrıca kullanılan malzemesinden dolayı ortamın göz alıcı ve beğenilen eşyası olacaktır. Bu tarz bir dekorasyonda tek bir yıldız seçmeye çok dikkat edin. Gösteriş her zaman doğru kullanılamayabilir.

sofa3

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak