Mutfakta pratik fikirler

Mutfağınızda dolaplarınız oldukça eskimiş ve değiştiremiyor musunuz? Bu duurm sizi mutsuz mu ediyor? Mutfağınızda fazla harcama yapmadan kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Nasıl mı? Mutfağınızda kırılan veya bozulan dolapları çıkartıp yerine açık raflar yerleştirebilirsiniz; yada sadece kapaklarını sökerek açık raflara sahip olabilirsiniz. Raflarınıza biraz daha güzellik katmak isterseniz içlerini renkli kağıtlarla kaplayabilir veya boyayabilirsiniz. Eskimiş fayanslarınıza […]

09670b425a6dbe400b3050af5e24e8f2-300x231
Paylaş
 

Mutfağınızda dolaplarınız oldukça eskimiş ve değiştiremiyor musunuz? Bu duurm sizi mutsuz mu ediyor? Mutfağınızda fazla harcama yapmadan kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Nasıl mı?
Mutfağınızda kırılan veya bozulan dolapları çıkartıp yerine açık raflar yerleştirebilirsiniz; yada sadece kapaklarını sökerek açık raflara sahip olabilirsiniz.

09670b425a6dbe400b3050af5e24e8f2
Raflarınıza biraz daha güzellik katmak isterseniz içlerini renkli kağıtlarla kaplayabilir veya boyayabilirsiniz.

duvar-kagidi3

Eskimiş fayanslarınıza renk katmak için birbirinden güzel desen ve resimleri olan tepsilerden faydalanabilirsiniz. Yada hobi marketlerden veya nalburdan bulabileceğiniz kolay kullanılabilir fayans doldurucu hazır harçlar yardımı ile aralarını doldurup daha yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

mutfak-dolap

Etiketler:
Dekorasyon öutfak
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak